Yazıya Yorum Gönder!

The 100, kitap serisini beğenerek (ve her kitabı heyecanla hemencecik 1 günde) bitirdiğim harika bir dizi! 1984 Amerika doğumlu Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden televizyona uyarlanan dizi, kitaptan biraz farklı olarak gelişse de her ikisi de gözden kaçmaması gereken dört dörtlük eserler.. Dizi (ve tabi kitap) kıyamet sonrası dünyayı, dünyaya gönderilen suçlu 100 gencin dünyaya ilk ayak basmasını ve sonrasında gelişen olayları konu alıyor. Ve muhtemelen bunu çoğunuz biliyor olmalısınız! Ayrıca dizinin bu sene 6. sezona başlayacağını da!?

Peki The 100, 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Konuyu uzatmadan hemen merak edilen soruyu cevaplıyorum; The 100 6. sezon 30 Nisan 2019 tarihinde başlıyor! Peki bunu nereden biliyoruz? Tabi ki dizide Octavia karakterini canlandıran Marie Avgeropoulos’un İnstagram paylaşımından! Marie’nin paylaşımı aynen şöyle;

The 100 Dizisi 6. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

İnanmayanlar bu linke bakabilirler! (Ayrıca benzer bir paylaşım Lindsey Morgan’ın instagram hikayelerinde de mevcut.)

Gördüğünüz üzere dizimizin yeni sezonu 30 Nisan 2019 Salı günü CW tv’de başlıyor. Türkiye’de CW tv’yi herkes izleyemediği için yada herkes yabancı dil bilmediği için Netflix’i beklememiz gerekiyor. Fakat Netflix’de Digitürk sebebi ile diziyi doğrudan Türkiye’de yayınlayamadığından ya Digitürk üzerinden izlememiz yada dizinin yeni bölümlerini internet üstünden bulmamız gerekiyor.

Yeni sezonu nasıl izlersiniz bilemiyorum ama yeni sezona çok az kaldı.. Macera tekrar başlıyor ve bakalım bizi bu sezon neler bekliyor?

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilir yada sayfamı sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2019