Call Of Duty: Black Ops Multiplayer Bot Paketi

callofduty blackops - Call Of Duty: Black Ops Multiplayer Bot Paketi

İlk olarak 2003 yılında tanıştığımız Call Of Duty, geçen 8 sene içerisinde piyasaya sürülen farklı versiyonları ile bizleri eğlence ve aksiyondan mahrum bırakmadı. Activision tarafından yayın ve dağıtımı yapılan oyunun 10’dan fazla serisi çıktı, muhtemelen sizde bu serilerden en az ikisini oynamış olabilirsiniz. İşte bu yazıda Call Of Duty oyununun son serilerinden biri olan Black Ops’u bilgisayarınızda botlarla nasıl oynarsınız bunu halledicez..

>> CS: GO Alternatifi İNSURGENCY
>> Steam Platformunun Kaliteli, Ücretsiz Oyunları

Öncelikle konuya açıklık getirelim, paylaştığım download linkindeki pakette Call Of Duty Black Ops Setup’ı yok, bilgisayarında oyunun setup’ı olmayanlar Google’da skidrow isimli “Call Of Duty Black Ops” setup torrentını bulup torrent yazılımı ile indirebilirler. Uygulamayı skidrow setup’ında denediğim için orijinal cd setup’ı veya diğer setuplarda sonuç nasıl olur bilmiyorum.

GÜNCELLEME: Black Ops 1 botlu oynama yöntemi ve mod paketleri patladığı için indirme linklerini kaldırmam gerekti. İsteyenler Black Ops 2 için internetsiz bot paketini diğer yazımdan temin edebilirler.

>> Call Of Duty Black Ops 2’yi İnternetsiz Botlu Oynama

Oyun sizde neden çalışmayabilir?

Kurulumda hata yapmış olabilirsiniz, elinizde Skidrow setup’ı değilde başka bir COD setup’ı olabilir ve yama paketleri ile uyumsuz çıkabilir (skidrow harici setup’la deneme şansım olmadı), oyun işletim sisteminizle uyumsuz çıkabilir veya en kötü ihtimal bilgisayarınız oyun için gerekli sistem ihtiyacını karşılayamıyor olabilir.

Oyun için gerekli minimum sistem ihtiyacı;

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 İşlemci: Intel Pentium 4, 3.2 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 + işlemci ya da daha iyisi Bellek: 1 GB RAM Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT ya da daha iyisi ATI Radeon 1600XT yada daha iyisi DirectX: Microsoft DirectX (R) 9.0c Sabit Disk: 12 GB boş alan Ses: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı..

– Reklamlar –