LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Call Of Duty: Black Ops Multiplayer Bot Paketi - oyun-indir

İlk olarak 2003 yılında tanıştığımız Call Of Duty, geçen 8 sene içerisinde piyasaya sürülen farklı versiyonları ile bizleri eğlence ve aksiyondan mahrum bırakmadı. Activision tarafından yayın ve dağıtımı yapılan oyunun 10’dan fazla serisi çıktı, muhtemelen sizde bu serilerden en az ikisini oynamış olabilirsiniz. İşte bu yazıda Call Of Duty oyununun son serilerinden biri olan Black Ops’u bilgisayarınızda botlarla nasıl oynarsınız bunu halledicez..

>> CS: GO Alternatifi İNSURGENCY
>> Steam Platformunun Kaliteli, Ücretsiz Oyunları

Öncelikle konuya açıklık getirelim, paylaştığım download linkindeki pakette Call Of Duty Black Ops Setup’ı yok, bilgisayarında oyunun setup’ı olmayanlar Google’da skidrow isimli “Call Of Duty Black Ops” setup torrentını bulup torrent yazılımı ile indirebilirler. Uygulamayı skidrow setup’ında denediğim için orijinal cd setup’ı veya diğer setuplarda sonuç nasıl olur bilmiyorum.

GÜNCELLEME: Black Ops 1 botlu oynama yöntemi ve mod paketleri patladığı için indirme linklerini kaldırmam gerekti. İsteyenler Black Ops 2 için internetsiz bot paketini diğer yazımdan temin edebilirler.

>> Call Of Duty Black Ops 2’yi İnternetsiz Botlu Oynama

Oyun sizde neden çalışmayabilir?

Kurulumda hata yapmış olabilirsiniz, elinizde Skidrow setup’ı değilde başka bir COD setup’ı olabilir ve yama paketleri ile uyumsuz çıkabilir (skidrow harici setup’la deneme şansım olmadı), oyun işletim sisteminizle uyumsuz çıkabilir veya en kötü ihtimal bilgisayarınız oyun için gerekli sistem ihtiyacını karşılayamıyor olabilir.

Oyun için gerekli minimum sistem ihtiyacı;

İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Windows Vista ve Windows 7 İşlemci: Intel Pentium 4, 3.2 GHz ya da AMD Athlon 64 3200 + işlemci ya da daha iyisi Bellek: 1 GB RAM Ekran Kartı: 256 MB NVIDIA GeForce 6600GT ya da daha iyisi ATI Radeon 1600XT yada daha iyisi DirectX: Microsoft DirectX (R) 9.0c Sabit Disk: 12 GB boş alan Ses: %100 DirectX 9.0c uyumlu ses kartı..

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 27 Ağustos 2011 tarihinde yayımlanmıştır.


  admin 24 Kasım 2015, 18:16

  @melih; Rica ederim. Elimde Black Ops 2 steam sürümü var ama Black Ops 1 henüz almadım. Ki zaten İnsurgency aldıktan sonra şuan pek umrumda değil. Yazıda paylaştığım paketi 2010-2011 yıllarında kullanıyordum, online hiç girmedim offline botlarla oynuyordum ama aklımda Steam sürümüde aynen öyle kalmış. Keşke offline oynansaydı.

  melih 25 Kasım 2015, 21:47

  G2a sitesine baktim sanirim orda 2. El oyun satıyor lar aldigimiz zaman ne olacak adamin kaldigi lwl den mi baslayacaz yoksa 0 mal gibi mi kullanacaz ? Birde ödeme nasil olacak

  admin 25 Kasım 2015, 23:23

  @melih; G2A’dan oyun satın almanın püf noktalarını aşağıdaki yazımda anlattım. Orada satılan oyunların çoğu sıfır kullanılmamış key. Steam’e ilk giren siz olcaksınız. En az 10 kez oyun aldım, sorun yaşamadım. Ama satıcı seçimine dikkat etmeniz önemli.

  https://www.lordiz.com/g2adan-nasil-oyun-satin-alinir.html

  melih 26 Kasım 2015, 15:51

  Cok teşekkürler admin adamın hasisin

  admin 26 Kasım 2015, 22:38

  @melih; Rica ederim, teşekkürler.

  faruk 30 Mart 2016, 16:29

  call of duty black ops almayı düşünüyorum ama server şeklindeymiş find match yok mu direk oyun bulsun

  Lordiz 30 Mart 2016, 23:02

  @faruk; Benim bildiğim oyun moduna göre server aranabiliyor ama find match dediğiniz belli bir server ip’si bulmak ve bağlanmak ise onu bilmiyorum.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019