GameLoop ile Bilgisayarda Ücretsiz Call of Duty Mobile Keyfi

GameLoop ile Bilgisayarda Ücretsiz Call of Duty Mobile Keyfi

Biliyorsunuz ki yıllardır Call of Duty serileri hep yüksek fiyatlardan satılır. Halbuki Call of Duty serileri nişancı oyunları arasında en iyi vuruş hissiyatına ve en iyi aksiyona sahip oyunlardandır!.. Ama neyse ki artık Call of Duty’nin ücretsiz bir sürümü var, o sürüm Ekim 2019 tarihinde erişime açılan Call of Duty Mobile!

NOT: GameLoop’dan beklediğiniz performansı alamazsanız ve Google Play yüklemeleri için uğraşmak işinize gelmiyorsa alterantif emülatör Bluestacks‘ı deneyebilirsiniz.

>> Google Play Games Artık Bilgisayarlarda!

Call of Duty Mobile, 1 Ekim’den beri Google Play üzerinden indirilip Android cihazlarda, Apple Store üzerinden indirilip Apple cihazlarda ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ve artık şimdi GameLoop sayesinde bilgisayarlarımızdan da onu oynayabiliyoruz.

Call of Duty Mobile’i Bilgisayarda Oynamak!

Bugüne kadar bilgisayarınızda Call of Duty oyunu oynamak istediğinizde Steam üzerinden satın almanız yada korsan eski sürümleri yüklemeniz gerekiyor-du. Hele ki son çıkan Battle Royale moduna sahip olmak istiyorsanız Call of Duty Black Ops 4’e Battle.net üzerinden 60 Euro ödemeliydiniz!

Ama Call of Duty Mobile’in gelmesi ile durum değişti. Artık Call of Duty kalitesinde 5’e 5 süreli maçları ve COD Mobile’e özel battle royale modunu hiç para ödemeden bilgisayarlarımızda oynayabiliyoruz. Oyun ücretsiz olduğu için sunucularda oyuncu bekleme derdi de yok. (Güncelde Call of Duty Black Ops 2’yi Steam üzerinden oynayan oyuncu sayısı 2000 civarı!)

Peki Call of Duty Mobile’i Bilgisayarda Nasıl Oynuyoruz? 

Call of Duty Mobile oyununu geliştiren Tencent Games’in PUBG için kullandığı bir Android emülatörü vardı hatırlarsanız, Tencent Gaming Buddy. İşte o emülatör şimdi isim ve logo değiştirerek GameLoop oldu ve doğrudan, sizi yormadan Call of Duty Mobile’i bilgisayarınıza indirip, oynanmaya hazır hale getiriyor.

Bu emülatörün en güzel yanlarından ikisi de kendi üretimi AOW motoru sayesinde işlemci kullanımını %40 azaltması ve oyunları fare + klavye desteğiyle oynatabilmesi. Yani düşünün Call of Duty Mobile’de R tuşu ile şarjör değiştirecek, C ile eğilecek, F ile silahı yerden alabilecek, 5 tuşu ile hava saldırısı yapabilecek, farenin sol tıkı ile ateş edip, sağ tık ile dürbün açabileceksiniz.

Ve GameLoop’un özel eşleşme sistemi sayesinde bir maça girdiğinizde karşınıza sadece GameLoop kullanan oyuncular gelecek, mobil cihazdan COD Mobile oynayanlar emülatör kullananlar ile eşleşmeyecek. Tabi sözlerinde dururlarsa!

Konuyu daha da uzatmadan hemen finale geçelim..

COD Mobile İçin GameLoop İndir!

Call of Duty Mobile’i bilgisayarınızda oynamak için yapacağınız şey şu; Aşağıdaki bağlantıya gidin, TENCENT’in resmi sitesinden Call of Duty GAMELOOP emülatörünü bilgisayarınıza indirin. 10 mb’lık bir exe inecek bilgisayarınıza, onu çalıştırın.

>> Call Of Duty Yükleyici İndir 

Çalıştırdığınız exe, otomatik olarak GameLoop emülatörü indirecek, yükleyecek ve ardından Call of Duty Mobile’i indirip, kurulumunu tamamlayacak. (O sırada yüklemelerin bitmesini bekleyin.)

Kurulum tamamlandığında Call of Duty karşınızda olacak. Tıklayın ve oyuna dalın.

GameLoop ile Bilgisayarda Ücretsiz Call of Duty Mobile Keyfi

Önce zaten nasıl oynayacağınızı gösteren bir tanıtım göreceksiniz, sonrasında sağ tarafta yer alan yardımcı ile tuşları öğreneceksiniz.

Hepsi bu.

Bilgisayarda Call of Duty Mobile ile iyi eğlenceler. (Oyunu tam ekran yaparsanız tam ekrandan çıkmakta zorlanabilirsiniz. Böyle bir durumda kullanacağınız tuş F11. F11 ile tam ekrandan kurtulabilirsiniz.)

NOT: GameLoop üzerinden sadece COD Mobile değil, Pubg Mobile, Mobile Legends, Standoff 2, Cyber Hunter, Modern Ops, FreeFire, Auto Chess, Gangstar Vegas, Payback 2, Candy Crush Saga, Pou, Subway Surfers, Roblox, Guns of Glory gibi birçok popüler mobil oyunu ücretsiz olarak indirip, bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz. Bunun için GameLoop üzerinde Oyun Merkezi sekmesine bakmanız yeterli.

NOT 2: Şuan sadece GameLoop’da aktif olan bir kampanya ile COD Mobile oyuncuları, oyunu her oynadıkları süre için 1 adet çekiliş bileti kazanıyor ve kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile Google Play 50 TL yada Google Play 100 TL hediye kartı kazanma şansı elde ediyorlar.

Sorularınız olursa konu altından yorum olarak yazabilir ve GameLoop’un güvenilirliğinden şüphe ederseniz Tencent Games’in şu duyurusuna bakabilirsiniz.

>> GameLoop Üzerinden Google Play’e Erişmek!