Samsung Link Kullanımı ve Dosya Paylaşımı

Samsung Link Kullanımı ve Dosya Paylaşımı

Samsung Link nedir? Nasıl kullanılır? Samsung Link, aynı ağa bağlanan cihazların birbiri ile hızlı ve kolayca dosya paylaşmasını sağlayan bir sistem. Mevcut internet ağını kullanan bu sistem, önceden kayıt altına aldığımız cihazların dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde paylaşmalarını sağlıyor.

Güncelleme: 24 Ocak 2018
>> Samsung Link Sharing Nedir? Nasıl Kullanılır?

Güncelleme: 4 Şubat 2017

Ne yazık ki artık Samsung Link sitesi ve dolayısı ile Samsung Link özelliği hizmet vermiyor. Bilgisayarınızdaki içeriği televizyonunuza yansıtmak için alternatiflere yönelebilir, Link Sharing özelliği ile ilgileniyorsanız yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Dikkat! Samsung Link ve Link Sharing farklı uygulamalardır. 

Samsung Link Alternatifleri:

  • Windows 10 işletim sisteminde sağ tık > Cihaza Yayınla,
  • One Drive, Dropbox, Google Drive smart uygulamaları,
  • Plex vb. smart uygulamalar.

Samsung Duyurusu;

Sayın Samsung Link müşterileri,

Samsung Link hizmetinin, şirket içi işletme politikasında yapılan bir değişiklik nedeniyle [saat 08:00, 1 Kasım 2016, GMT+9] itibarıyla kullanımdan kaldırılmış olduğunu bildiririz (“Yürürlük Tarihi”). Her ne kadar Samsung Link hizmeti artık çalışmıyor olsa da kayıtlı cihazlarda ve bulut hizmetlerinde kayıtlı dosyalar silinmeyecektir. Kalan dosyalara bireysel cihazlardan veya bulut hizmeti web sitesi/mobil uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

Hizmet sonlandırılması ayrıntılarına ilişkin SSS (http://link.samsung.com/FAQ) için lütfen buraya tıklayın.

Anlayışınız için teşekkür ederiz. Sorularınız ve aklınıza takılan hususlarda, Müşteri Destek ekibimiz size yardımcı olmaya hazır olacaktır. (http://help.content.samsung.com/)

Samsung Link’i kullandığınız için teşekkürler ve size yüksek kaliteli hizmetler sağlamaya devam etmek üzere çalışacağız.

İlgili Cihazlar: Samsung Link tüm cihaz türlerinde desteklenmekteydi Akıllı Telefonlar, Tabletler, SMART TV’ler, Dizüstü Bilgisayarlar, Kameralar, Blu-ray Disk Çalarlar, HomeSync cihazları vb.

Teşekkürler. Samsung Link ekibi