Ücretsiz Virüs Taraması Microsoft Security Essentials

Ücretsiz Virüs Taraması Microsoft Security Essentials

Bilgisayarınıza virüs bulaştığını mı düşünüyorsunuz? Microsoft Safety Scanner isteğe bağlı olarak tarama yapan ve virüsleri, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza yardımcı olan, ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bir güvenlik aracıdır. Var olan virüsten koruma yazılımınızla birlikte çalışır.

Microsoft Safety Scanner, sürekli koruma sağlayan bir virüsten koruma yazılım programının yerini almaz. Ev ve küçük işletme bilgisayarlarını virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanıza yardımcı olan gerçek zamanlı koruma için Microsoft Security Essentials ürününü yükleyin. Her ikisinin indirme bağlantısını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

>> https://www.microsoft.com/tr-tr/wdsi/products/scanner 
>> https://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=5201

Not: Microsoft Safety Scanner kullanım süresi yüklendikten 10 gün sonra sona erer. En son kötü amaçlı yazılım tanımlarıyla taramayı tekrar çalıştırmak istiyorsanız, Microsoft Safety Scanner’ı tekrar yükleyin ve çalıştırın.

Ayrıca isterseniz ücretli virüs taramalarının ücretsiz online tarama hizmetlerinden veya MalwareBytes gibi ücretsiz taramalardan yararlanabilirsiniz.

>> Tarayıcı Anasayfa Temizleme Yazılımı “AdwCleaner”