Vodafone’dan Paycell Alternatifi Ön Ödemeli Kart “Vodafone PAY”

vodafone pay sanalkart fizikselkart - Vodafone'dan Paycell Alternatifi Ön Ödemeli Kart "Vodafone PAY"

Genellikle gençlere hitap eden ve sunduğu ayrıcalıklar ile son dönemde popüler hale gelen ön ödemeli kartlar furyasına yeni bir isim daha eklendi. Türkiye’nin 3 büyük gsm operatöründen birisi olan Vodafone, aynı Turkcell’in Paycell’i gibi bir ön ödemeli kart çıkararak İninal, Tosla, Paycell gibi rakiplere güçlü bir alternatif yarattı. Vodafone Pay, Eylül (2020) ayı itibari ile herkesin kullanımına açıldı.

Vodafone Pay Nedir?

12 yaş üstü, operatör ve banka müşterisi olup olmamaktan bağımsız herkesin kullanılabileceği yeni nesil bir cüzdan uygulamasıdır. 7/24 anında para transferi, cep TL yükleme, online ve mağaza içi kontrollü alışveriş, Sosyal Ödeme ile hesap paylaşma, tüm ATM’lerden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde para çekme gibi finansal işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlar.

Vodafone Pay’i Kim Kullanabilir?

12 yaş üstü, her operatörden kullanıcıya açıktır. Üstelik bir banka müşterisi olmanız da gerekmez. Yazılımı güncel bir akıllı cep telefonunuz olması yeterlidir.

Vodafone Pay ile Neler Yapabiliriz?

7/24 Anında Para Transferi: Para transferi yapacağınız kişinin GSM numarasını girerek veya kişiyi rehberden seçerek işleminizi anında tamamlayabilirsiniz. Bu özellik size “para isteme” ve “para gönderme” opsiyonlarını sunar. Transfer gerçekleştireceğiniz kişide Vodafone Pay uygulamasının yüklü olması halinde bu işlem bildirim yoluyla, yüklü olmaması halinde ise uygulamayı indirebileceği linki içeren SMS yoluyla iletilir.

Sosyal Ödeme ile Hesap Paylaşma: Uygulamada arkadaş grupları oluşturarak, ortak etkinliklerinizin harcamalarını pratik bir şekilde bölüşebilirsiniz.

Cep TL Yükleme: Vodafone faturasız hat kullanıcısıysanız uygulama üzerinden hattınıza kolayca Cep TL yükleyebilirsiniz.

Online ve Mağaza içi Kontrollü Alışveriş: Yurt içi ve yurt dışında tüm VISA logolu işyerlerinde uygulama aracılığıyla online, fiziksel kartınız aracılıyla ise mağaza içi alışveriş yapabilirsiniz.

Tüm ATM’lerden Para Çekme: Tüm ATM’lerden fiziksel kartınız ile anında para çekebilirsiniz.

Vodafone PAY ile Yakında!

Vodafone, yakın gelecekte Vodafone Pay ailesine yeni özellikler katmaya hazırlanıyor. Buna göre, Vodafone Pay uygulamasını Android tabanlı kullananlar, tanımlı kartları ve uygulamaları varsa Yakın Alan İletişimi (NFC) ile temassız ödeme yapabilecek. Sadece Android’de geçerli olacak bu özellik ön ödemeli kartlar için Türkiye’de ilk olacak. Vodafone Pay ile ulaşım kartlarına yükleme yapılabilecek. Vodafone faturalarına ek olarak, elektrik, su, doğalgaz gibi hizmet faturalarına ait ödemeler de uygulama üzerinden gerçekleştirilebilecek. Ayrıca, QR kodla menü okunabilecek ve ödeme yapılabilecek; oyunlar için e-pin satın alınabilecek; bankalara 7/24 IBAN ile para transferi yapılabilecek.

Vodafone PAY Uygulaması İndir!

Vodafone PAY Android ve Apple ios mobil uygulamalarını aşağıdaki bağlantılardan temin edebilirsiniz.

>> Google Play’de Vodafone PAY

>> Apple Store’da Vodafone PAY

Vodafone PAY İşlem Limitleri Nedir?

Aylık toplam para yükleme limiti 750 TL, ATM’lerden para çekme limiti ise aylık 300 TL’dir.

Vodafone PAY Fiziksel Kart Nereden Alınır?

Vodafone Pay fiziksel kartınızı Vodafone Cep Merkezlerinden bir kereye mahsus tavsiye edilen satış fiyatı olan 5 TL karşılığında edinebilirsiniz. Fakat Vodafone Pay kart lansmanı kapsamında geçerli olan kampanyadan yararlanabilirseniz kartınızı ücretsiz olarak da temin edebilirsiniz.

Vodafone PAY Sanal Kart!

Size özel Vodafone PAY sanal kartınızı, Vodafone Pay uygulaması üstünden ücretsiz üyelik oluşturarak otomatik olarak üretebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone PAY, Ücretler ve Limitler: (Yıl Sonuna Kadar Ücret Yok!)

  • Tek seferlik fiziksel kart ücreti 5 TL. (Kampanya dahilinde ise ücretsiz.)
  • Aylık kart kullanım ücreti 2 TL. (Bakiye yoksa kesilmiyor.)
  • Atm’den para yüklemelerde 2 TL + %1 komisyon.
  • EFT ile para yüklemelerde 1 TL + %1 komisyon.
  • Uygulama üstünden para yüklemelerde 0-10 TL arası 1 TL, 10-50 TL arası 1.5 TL, 50-100 TL arası 2 TL, 100 TL üstü yüklemelere 3 TL + %1.15 komisyon.
  • Karttan karta, karttan bankaya para transfer ücreti 2 TL.
  • Atm’den bakiye sorgulama 50 kuruş.

Yükleme limitleri, harcama limitleri için bu sayfaya göz atabilir, Vodafone PAY kart kampanyalarına bu sayfadan ulaşabilir ve Vodafone PAY Kart ile ilgili iletişim için 542 veya 542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetleri hattından yada Vodafone PAY uygulaması içinde yer alan Bize Ulaşın bölümünden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

>> VodafonePay Kart Kaybolan Parayı Kurtarmak!

>> TOSLA Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> İninal Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> PAYCELL Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> MoneyPay Kart Nedir? Nereden Satın Alınır?
>> Türk Telekom’dan Ön Ödemeli Kart “POKUS”

– Reklamlar –

adbanner