LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Windows İçin Ücretsiz Wifi Hotspot Yazılımı “OSToto” - windows-destek, download-yazilari

Wifi Hotspot, akıllı telefon, tablet bilgisayar ve Samsung marka notebook’ların çoğunda standart olarak gelen bir özellikdir. Bu özellik sayesinde cihazın kullandığı mobil yada standart interneti, çevredeki cihazlarla paylaşabilir ve ortamda wireless yayını yapan bir modem yokken, diğer cihazlarda internet bağlantısı yokken, onlarında internete girmelerini sağlayabilirsiniz. Zamanında bu konuya benzer bir başka yazı yayınlamış, Wifi Hotspot isimli yazılımı aynı metin ile sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise bir başka alternatif ile karşınızdayım. Yazılımın adı OSToto.

Hani olurda bilgisayarınızda dahili hotspot özelliği olmaz veya diğer önerdiğim yazılım çalışmaz, bu durumda OSToto’yu kullanabilirsiniz. Yazılım ufak boyutlu, reklamsız ve tamamen ücretsiz. Kurulumdan sonrada basit bir arayüz ile çalıştırıp, interneti kablosuz olarak dağıtmaya başlayabilirsiniz.

>> Ücretsiz OSToto İNDİR

(Alternatif indirme)

Windows İçin Ücretsiz Wifi Hotspot Yazılımı “OSToto” - windows-destek, download-yazilari

Yazılımın kullanımı basit olduğu için anlatılması gereken fazla birşey yok ama isterseniz yazılım ayarlarından ağ adı, şifresi, pc açılışında otomatik çalışma, bilgisayarın uyku moduna geçişi vb. mevzuları düzenleyebileceğinizi belirteyim.

OSToto’yu sevmezseniz diğer alternatife bakabilir veya sorularınız varsa konu altından yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 5 Şubat 2016 tarihinde yayımlanmıştır.


  Yiğit Erkan 18 Ekim 2016, 17:06

  Oyuna araba eklemek istiyorum

  Erdem 01 Nisan 2018, 13:16

  Benim Bilgisayarım Windows 10 Onun Kendi Hotspotu Vardı Ama Nedense Bağlanma Hatası Vardı. Birsürü Program Denedim ve En Son Türksat Frekanslarına Bakarken Dedim Bakayım Siteniz Ve Bu Programı Görüp Yükledim Çalıştı Çok Teşekkür Ederim Sizi Seviyorum

  Lordiz 01 Nisan 2018, 18:00

  @Erdem; Rica ederim. Güzel yorumunuz içinde ben teşekkür ederim.

  kdrka 28 Haziran 2018, 14:58

  merhaba,

  programı indirdim fakat telefondan wifi ye bağlanılıyor ama internet erişimi yok sorun nedir acaba.?? yardımcı olabilir misiniz.

  Lordiz 28 Haziran 2018, 15:50

  @kdrka; Merhaba. Telefon bilgisayardan ip alamamış olabilir. Wifi ağ ayarlarından el ile ip tanımlamanız gerekiyor. Ama diğer cihazların ip adresi ile çakışmayacak.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019