Windows İçin Ücretsiz Wifi Hotspot Yazılımı “OSToto”

Windows İçin Ücretsiz Wifi Hotspot Yazılımı “OSToto”

Wifi Hotspot, akıllı telefon, tablet bilgisayar ve Samsung marka notebook’ların çoğunda standart olarak gelen bir özellikdir. Bu özellik sayesinde cihazın kullandığı mobil yada standart interneti, çevredeki cihazlarla paylaşabilir ve ortamda wireless yayını yapan bir modem yokken, diğer cihazlarda internet bağlantısı yokken, onlarında internete girmelerini sağlayabilirsiniz. Zamanında bu konuya benzer bir başka yazı yayınlamış, Wifi Hotspot isimli yazılımı aynı metin ile sizlerle paylaşmıştım. Şimdi ise bir başka alternatif ile karşınızdayım. Yazılımın adı OSToto.

Hani olurda bilgisayarınızda dahili hotspot özelliği olmaz veya diğer önerdiğim yazılım çalışmaz, bu durumda OSToto’yu kullanabilirsiniz. Yazılım ufak boyutlu, reklamsız ve tamamen ücretsiz. Kurulumdan sonrada basit bir arayüz ile çalıştırıp, interneti kablosuz olarak dağıtmaya başlayabilirsiniz.

>> Ücretsiz OSToto İNDİR

(Alternatif indirme)

Windows İçin Ücretsiz Wifi Hotspot Yazılımı “OSToto”

Yazılımın kullanımı basit olduğu için anlatılması gereken fazla birşey yok ama isterseniz yazılım ayarlarından ağ adı, şifresi, pc açılışında otomatik çalışma, bilgisayarın uyku moduna geçişi vb. mevzuları düzenleyebileceğinizi belirteyim.

OSToto’yu sevmezseniz diğer alternatife bakabilir veya sorularınız varsa konu altından yorum olarak yazabilirsiniz.