Call Of Duty Black Ops 2’yi Botlu Multiplayer Oynama

Call Of Duty Black Ops 2'yi Botlu Multiplayer Oynama

Daha önce Call Of Duty Black Ops 1’in mod paketlerini ve botlu oynamayı burada paylaşmıştım, şimdi sırada Black Ops 2 var! Önce Black Ops 2’yi konuşalım, daha sonrada oyunu nasıl kuracağımıza, nasıl botlu oynadığımıza bakalım.

>> Call of Duty Mobil Oyunu “Call of Duty: Legends of War”

Belki biliyorsunuzdur, Black Ops 2’nin satışa çıkış tarihi Kasım 2012. Single, multiplayer ve zombi modları ile satışa çıkan oyun daha sonra gelen harita paketleri ile bilgisayarımızda 15 gb’dan fazla yer kaplıyor. Grafik kalitesi olarak bir önceki oyunun çok ötesine geçemeyen BO2, yanlış fiyat politikası ile de hak ettiği başarıyı elde edememiş görünüyor.

Peki oyun çok mu kötü? Tabi ki hayır. Single modu ile, zombi modu ve multiplayer haritaları ile uzun süre bizleri oyalayabilir, güzel vakit geçirmemizi sağlayabilir fakat uygun fiyatla satılsaydı daha çok kitleye ulaşabilirdi.

GÜNCELLEME! 19 ŞUBAT 2016

Yazıyı yayınladığım tarihten (2013) sonra geçen 2 sene içinde Fourdeltaone.net sitesi kapatılmış. Bu sebeple botlarla oynamada sorun yaşanıyordu. Nihayetinde tüm günümü araştırmaya harcayarak RSEBots yöntemini buldum, denedim ve bir başka yazımda sizlerle paylaştım. Bu sebeple bu yazımın devamını okumanıza gerek yok. RSEBOTS yöntemi için aşağıdaki bağlantıyı takip etmeniz, orada anlattıklarımı uygulamanız gerekiyor.

>> COD Black Ops 2 Botlu Oynama

Call Of Duty Black Ops 2'yi Botlu Multiplayer Oynama

Patlayan yöntem FourDelta.net’i yazıdan kaldırmak zorunda kaldım. Lütfen üstteki bağlantıyı takip edin!