LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Call Of Duty Black Ops 2'yi Botlu Multiplayer Oynama - oyun-indir

Daha önce Call Of Duty Black Ops 1’in mod paketlerini ve botlu oynamayı burada paylaşmıştım, şimdi sırada Black Ops 2 var! Önce Black Ops 2’yi konuşalım, daha sonrada oyunu nasıl kuracağımıza, nasıl botlu oynadığımıza bakalım.

>> Call of Duty Mobil Oyunu “Call of Duty: Legends of War”

Belki biliyorsunuzdur, Black Ops 2’nin satışa çıkış tarihi Kasım 2012. Single, multiplayer ve zombi modları ile satışa çıkan oyun daha sonra gelen harita paketleri ile bilgisayarımızda 15 gb’dan fazla yer kaplıyor. Grafik kalitesi olarak bir önceki oyunun çok ötesine geçemeyen BO2, yanlış fiyat politikası ile de hak ettiği başarıyı elde edememiş görünüyor.

Peki oyun çok mu kötü? Tabi ki hayır. Single modu ile, zombi modu ve multiplayer haritaları ile uzun süre bizleri oyalayabilir, güzel vakit geçirmemizi sağlayabilir fakat uygun fiyatla satılsaydı daha çok kitleye ulaşabilirdi.

GÜNCELLEME! 19 ŞUBAT 2016

Yazıyı yayınladığım tarihten (2013) sonra geçen 2 sene içinde Fourdeltaone.net sitesi kapatılmış. Bu sebeple botlarla oynamada sorun yaşanıyordu. Nihayetinde tüm günümü araştırmaya harcayarak RSEBots yöntemini buldum, denedim ve bir başka yazımda sizlerle paylaştım. Bu sebeple bu yazımın devamını okumanıza gerek yok. RSEBOTS yöntemi için aşağıdaki bağlantıyı takip etmeniz, orada anlattıklarımı uygulamanız gerekiyor.

>> COD Black Ops 2 Botlu Oynama

Call Of Duty Black Ops 2'yi Botlu Multiplayer Oynama - oyun-indir

Patlayan yöntem FourDelta.net’i ileride belki tekrar aktif edilebilir ihtimali ile aşağıda yayında bırakıyorum ama bundan sonrasını okumanız gerekmiyor. Lütfen üstteki bağlantıyı takip edin!

Black Ops 2’yi Botlu Oynamak için Yapılacaklar;

Öncelikle şunu belirteyim, sitemde telif hakkı içeren dosya vb. paylaşamadığımdan sadece size lazım olan dosyaların isimlerini ve yapılacak işlemleri paylaşıyorum. Eğer oyunu yasal yollarla satın alırsanız zaten aşağıdaki dosyalar ile işiniz yok.

Malzemeler; (Torrent ile temin edebilirsiniz)

1. Steam yazılımı,

2. Call Of Duty Black Ops 2 Skidrow kurulum paketi (Sadece kurun crack yapmayın), 

3. Call Of Duty Black Ops 2 Update 1 ve 2 (Kurun ve crack yapın),

4. Black Ops 2 DLC 1 Revolution nosTEAM (Kurun),

5. Black Ops 2 DLC 2 Uprising nosTEAM (Kurun),

6. Black Ops 2 DLC 3 + Path nosTeam (Kurun),

Kurulum; 

Öncelikle steam yazılımını kuruyor, ardından skidrow paketinin kurulumunu yapıyoruz. Hemen sonrasında update paketini kurup, rus bir grup tarafından hazırlanan “dlc” paketlerini kuruyoruz. Hepsi tamam ise fourdeltaone.net sitesine girip üye oluyor, burada oluşturduğumuz üye bilgileri ile de oyunda oturum açıyoruz.

(Fourdelta.net’e üye olmaz isek oyunu açarken karşımıza çıkan oturum açma ekranında takılıp kalır ve oyunu online yada botlar ile oynayamayız.)

Anlatması bir çırpıda biten kurulum aşaması uygulamaya geldiğinde yaklaşık 1 gününüzü yada 2 gününüzü alıyor ama buna değiyor. Kurulumları bitirdiğinizde oyunu Zombi mod’da ve tabi Multiplayer mod’da ek harita paketleri ile botlu yada online arkadaşlarınız ile oynayabiliyorsunuz. Single player oynamak isteyenlerin 4. adımda kalıp dlc paketlerini kurmamaları gerekiyor. Aksi halde single mod bozuluyor.

Not1: NoSteam paketi henüz geliştirme aşamasında olduğundan ve oyunda online oturum açtığımızdan arada sorunlar çıkabiliyor. Örnek vermek gerekirse, bazen single mod, zombi mod yada multiplayer mod durduruldu hatası verip kapanabiliyor veya online bağlantı kurulamadığından sunucu hatası veren oyuna giriş yapamayabiliyoruz.

Not2: Oyunu XP işletim sisteminde çalıştıramıyoruz. Windows 8 için de Windows 8 özel crack’ı gerekebiliyor. Ve tabiki oyunu çalıştırırken simgeyi yönetici olarak çalıştırmanız, güvenlik duvarında bir kereliğine izin vermeniz gerekebiliyor.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 31 Ağustos 2013 tarihinde yayımlanmıştır.


  Lordiz 19 Şubat 2016, 16:27

  @Emin; FourDelta sitesi kapanmış yazımı yayınladığım zamanlar sorun yoktu. Şuan elimde yasal Steam sürümü olduğundan da korsan sürümü kurmadım alternatif denemeler yapamadım. Alternatif olarak plusmaster.ir sitesi varmış ama o sitede kapatılmış. Sanırım oyun geliştiricisi Activision paralı sürüm satılsın diye bu korsan geliştiricileri köşeye sıkıştırıyor, uzun ömürlü olamıyorlar. Bir de RSEBots var ama onuda deneyemedim. İstersen bakabilirsin veya Black Ops 1 için botları deneyebilirsin. Onda sanırım online site gerekmiyordu. 

  https://www.lordiz.com/call-of-duty-black-ops-bot-paketi.html

  Oyuna para verenlerden isen g2a'dan 28 TL'ye yasal Black Ops2 alabilirsin. Ayrıca botlarla oynamak yerine online oynamayı tercih edersen yine Steam'de Black Ops 3'ün Multiplayer paketi 35 TL.

  http://store.steampowered.com/app/437350/Call_of_Duty_Black_Ops_III__Multiplayer_Starter_Pack/

  Ve birde alternatif olarak İnsurgency var. 3 TL gibi bir fiyata yada bedava bulma ihtimali var. Botlarla offline oynanıyor, Call of duty'leri aratmıyor.

  https://www.lordiz.com/cs-go-alternatifi-insurgency-nasildir-nasil-oynanir.html

  İlerleyen zamanda RSEBots'u deneyebilirsem yazımda güncelleme yapacağım.

  Emin 19 Şubat 2016, 15:49

  Abi FourDelta sitesine giremiyorum.Bunun yüzünden hesap oluşturamıyorum ve oyuna giriş yapamıyorum lütfen yardım edin.

  Emin 19 Şubat 2016, 17:45

  peki bana kesin cevabı ne zaman verebilirsiniz?

  Lordiz 19 Şubat 2016, 23:53

  @Emin; Kesin cevabı bir önceki mesajımda verdim. Size alternatifler sundum. Oyun elinizde varsa RSEBots uygulamasını deneyebilirsiniz. Ben henüz denemediğimden ve ne zaman denerim, sonuç olumlu mu olur bilemediğimden başka birşey söyleyemem. RSEBots işe yaramazsa Black Ops2 için korsan botlu oynama mevzusu patlar. Paralı yasal sürümde sorun yok.

  Güncelleme:; Diğer işlerimi erteleyerek RSEBots yöntemini araştırdım ve olumlu sonuç aldım. Yazımda yaptığım güncellemeyi size mail olarak da gönderdim fakat mail adresiniz geçersiz olduğundan bildirim alamadınız.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019