League of Legends Belgeseli “League Of Legends Origins” Netflix’de!

League of Legends Belgeseli "League Of Legends Origins" Netflix'de!

Riot Games, League of Legends 10. yılı özel etkinliğinde 5 yeni oyun, 1 dizi ve 1 belgesel duyurdu. 5 yeni oyun gerçekten sürpriz oldu fakat belgesel ve dizinin geleceğini önceden duymuştuk zaten. Sadece duyurulması ve yayımlanmasını bekliyorduk. Nihayet o duyuru 16 Ekim itibari ile gerçekleşti ve merakla beklenen belgesel ilk olarak Netflix üzerinden erişime açıldı.

League of Legends Origins (Doğuş, Köken)

League of Legends Origins, Akademi Ödülleri adayı belgesel yapımcısı Leslie Iwerks’ün uzun metrajlı bir oyun belgeseli. Iwerks, belgeselde LoL’ü ve oyunu dünyadaki en hızlı büyüyen sporlardan biri haline getiren topluluğunu ele alıyor.

LoL hayranlarını ve bu oyunu inşa eden öngörülü insanları dinleyen Iwerks, küresel bir fenomen oluşturmanın inişlerini ve çıkışlarını, geliştirme sürecinin ilk günlerinden Pekin Ulusal Stadyumu’ndaki 2017 Dünya Şampiyonası’na kadar anlatıyor.

Belgesel 16 Ekim itibari ile Netflix üzerinden izlenebiliyor ve kısa süre sonra birçok platformdan da izlenebileceği söyleniyor. Bu platformlar iTunes, Google Play, Playstation, Microsoft, Amazon ve FandangoNow.

Belgeselin tanıtım videosunu ve Netflix izleme bağlantısını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

>> League of Legends Origins İzle

Konuyla bağlantılı ilginizi çekebilecek diğer yazılarıma aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

>> LOL Mobil Oyunu “League of Legends: Wild Rift”
>> LOL Şampiyonlarını Seslendiren İsimler!
>> Telefon ve Tablet Bilgisayarda Lol yada Dota2 Oynamak
>> Mahalle Kavgası Temalı Moba Oyunu “Awakening of Heroes”
>> Riot Games’in Taktiksel FPS Oyunu “PROJECT A”