Turkcell’in Ücretli Dijital TV Platformu “Turkcell TV Plus”

Turkcell'in Ücretli Dijital TV Platformu "Turkcell TV Plus"

Son birkaç senedir Türk tv’lerinin saçma sapan yayınlarına ve kalitesiz yerli yapım dizilerine maruz kalmamak için ücretli dijital platformları kullanıyorum. İlk olarak Netflix ile başladım, Netflix’in tüm arşivi tüketince canlı tv kanallarının da yer aldığı yerli dijital platformlara yöneldim; Filbox, Beinconnect, Tivibu Go, Dsmart Go, Vodafone tv gibi. Hatta neredeyse hepsini kullandım ve hepsi için birer tanıtıcı yazı yayınladım. Fakat geçen gün fark ettim ki, Turkcell TV Plus için hiç yazı yayınlamamışım. İşte şimdi sıra Turkcell TV Plus’da!

Turkcell TV Plus’da Ne Var Ne Yok? 

Turkcel TV Plus’ın aylık taahhütsüz paketinin aylık fiyatı 24.99 TL. Yıllık alım yaparsanız her ay 16.99 TL. Aylık ücret rakiplerine göre biraz fazla gelebilir fakat içerik olarak rakiplerinden daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Mesela TV Plus’ın ücretine servise akıllı tv’den erişim hakkı da dahil. Fakat Tivibu gibi bazı platformlarda tv erişimi için farklı bir fiyat ödemeniz gerekiyor.

Ayrıca bu fiyata dahil olarak birçok kaliteli dizi kanalına, belgesel kanalına ve spor kanalına erişim hakkı kazanıyorsunuz.

Hatta aylık ödemeyi yaparken Turkcell’in ödeme servisi Paycell‘i kullanırsanız, her ay 24.99 TL’nin %50’sini geri iade olarak alıyorsunuz.

Diyelim ki yıllık ödeme ile servisi satın aldınız, aylık 16.99 TL’ye şu premium kanallara ve içeriklere sınırsız erişim hakkınız oluyor;

Sinema kanalları: Sinema tv, Sinema Komedi, Sinema Aksiyon, Sinema Aile,Sinema Yerli, Sinema 1001.

Dizi kanalları: Fox Crime, FX, Epic Drama.

Belgesel kanalları: Discovery, Discovery Science, National Geographic, National Geographic Wild, Viasat Explore, Viasat History, Love 4k Nature, Davinci.

Spor kanalları: NBA Tv, S Sport 1, S Sport 2, Edge Sport, Eurosport 1, Eurosport 2.

Ve dahası:

https://tvplus.com.tr/film
https://tvplus.com.tr/dizi

Tivibu GO, Dsmart GO ve Beinconnect ile Kıyaslarsak!

Turkcell TV Plus benim gözümde Tivibu GO’dan ve Filbox’dan bir adım önde. Fakat Dsmart Go ve Beinconnect ile kıyaslarsak başa baş bir mücadele içindeler. Yani tüm platformlar arasında hangisini kullansam diyorsanız size ilk önereceklerim Beinconnect, Dsmart Go ve Turkcell TV Plus olur. Ancak bunların arasından birini önermemi isterseniz o kararı size bırakmam gerekir.

Çünkü 3 platformunda kendine göre avantajları ve dez avantajları var.

Mesela Beinconnect ve TV Plus’ın ödemelerini ön ödemeli kartlarla yapınca %50 geri ödeme alıyorsunuz ancak Dsmart GO’nun ödemesini iade eden bir ön ödemeli kart yok.

Beinconnect’in arşivi güzel fakat Fox Crime ve FX gibi iki kaliteli kanal bu platformda yok.

Dsmart GO’nun arşivi ve sunduğu tv kanalları çok iyi, ancak Dsmart GO’da aylık 19.99 ödediğinizde spor kanallarına erişim hakkınız olmuyor. Spor kanallarını izlemek istiyorsanız TV Plus’un aylık ücretinin de üstünde bir aylık fiyat ödemeniz gerekiyor. TV Plus’ın spor kanalları dahil aylık abonelik ücreti 24.99 TL, Dsmart GO’nun spor kanalları dahil aylık abonelik ücreti 29.90 TL.

Düşünün, taşının ve kararınızı verin. Ulusal tv kanalları ve onların boş yapımlarından sıkıldıysanız ve Disney Plus Türkiye’de kullanıma açılana kadar sağlam bir alternatif arıyorsanız, Turkcell TV Plus gayet iyi bir seçenek.

Turkcell TV Plus’a üyelik için resmi web sayfasını kullanabilir, TV Plus’ın smart tv uygulamasına Google Play ve Apple Store’dan arama yaparak ulaşabilirsiniz.

https://www.tvplus.com.tr/
https://web.tvplus.com.tr/
https://web.tvplus.com.tr/abonelik

>> Google Play’de TV PLUS
>> Apple Store’da TV PLUS

TV PLUS EV IP TV üyeliği için aşağıdaki bağlantıyı ve sayfadaki iletişim numarasını kullanabilirsiniz.
https://tvplus.com.tr/evabonelikbasvurusu

Konuyla alakalı sorularınız içinde, yazı altından yorum yazabilirsiniz.

>> “BeinConnect” ve Taahhütsüz Aylık Paket Seçenekleri!
>> “Tivibu GO” ve Taahhütsüz Aylık Paket Seçenekleri! 
>> “D-smart GO” ve Taahhütsüz Aylık Paket Seçenekleri! 
>> İnternetten ve Mobilden Dizi, Film, Belgesel ve Tv İzleme
>> Disney’in Orijinal Dizi Film İzleme Servisi “Disney+”