LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Apple'ın Orijinal Dizi Film İzleme Servisi Apple TV+ Tanıtıldı - basin-medya

Netflix’in yakaladığı başarı birçoklarına ilham oldu ve peşi sıra Netflix alternatifi dijital yayın servisleri duymaya başladık. Yakın zamanda Disney+ hakkında şöyle bir yazı yayınlamış ve Disney+ servisinin 2019 Sonbaharında geleceğini paylaşmıştım. Şimdi de Apple TV+ çıktı! Apple’ın orijinal içerikler üretip bunları Netflix gibi abonelik üzerinden izleteceği servis, tıpkı Disney+ gibi Sonbahar aylarında kullanıma açılacak. 

Servis başlangıçta 100 ülkede erişime açılacak. Bu ülkeler arasında tabi ki Türkiye’de var. Fakat servisin aylık ücreti hakkında bir bilgi yok. Ayrıca orijinal içeriklerin Türkçe dublaj olup olmayacağı da net değil. Fakat Apple TV+ servisine Apple TV mobil uygulaması sayesinde tüm akıllı cihazlardan ve web arayüzünden erişilebilecek.

Apple TV+’da yer alacak tüm içerikleri henüz bilmiyoruz fakat başlangıçta anlaşmaya varılan isimlerden bazıları şunlar;

Steven Spielberg, JJ Abrams, Jason Momoa, Jennifer Aniston, Jennifer Garner, Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Richard Gere, Ben Stiller, Steve Carell, Bill Murray, Charlie Brown, Ewan McGregor, Kristen Bell, Neil Cross, Jessie Nelson, Joel Kinnaman, Rupert Grint, Matt Weaver, Morten Tyldum, ReggiRock Bythewood, Tituss Burgess, Tim Mckeon, Edward Kitsis, Jason Sudeikis, Ryan White, Toby Kebbell, Billy Crudup, Justin Lin, Alena Smith, Ben Nedivi, Mark Duplass, Mark Deeble, Nathaniel Rich, Aaron Paul, Kerry Ehrin, Loren Bouchard, Lee Eisenberg, Octavia Spencer, Ian Orefice, Emily V.Gordon, Stanley Tucci, David S.Goyer, Brooklynn Prince, J.J. Johnson, Morgan Neville, Damien Chazelle, Dara Resnik, Jane Krakowski, Tony Basgallop, Chris Evans, Sara Barelles, Nichelle Tramble Spellman, Ron Howard, Lizzy Caplan, Victoria Stone, Alan Yang, Rob Mecelhenney, Doug Pray, Philip Hunt, Kevin Durant, Michelle Dockery, Brian Grazer, Lauren Ambrose, Francis Lawrence, Steven Knight, Andrew Orenstein, Hailee Steinfeld, Sofia Coppola, Gloria Steinem, Brie Larson, Spike Lee, Rashida Jones, Seth Gordon, Dana Fox..

Amazing Stories, Little Voice, The Morning Show, See, Little America, Big Bird.

Ayrıca Apple TV üzerinden HBO, Showtime, CBS gibi tv kanalları da izlenebilecek-miş.

Apple TV+ ile ilgili bildirimler almak istiyorsanız bu sayfanın altında yer alan mail formuna mail adresinizi bırakabilirsiniz.

Konuyla alakalı yeni bilgiler çıktığında, Apple TV+ erişime açıldığında ve Apple tv uygulaması tüm platformlarda yayımlandığında yazımda güncelleme yapacağım.

>> Disney’in Orijinal Dizi Film İzleme Servisi “Disney+”
>> IMDb, “IMDb Freedive” ile Netflix’e Rakip Mi Oluyor?
>> Digitürk Play Nedir? Nasıldır? Para Vermeye Değer mi?
>> En İyi ve En Popüler Yabancı Diziler! 
>> İnternetten ve Mobilden Dizi, Film, Belgesel ve Tv İzleme

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 26 Mart 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019