İnşaat Simülasyon Oyunu “Construction Simulator 3”

İnşaat Simülasyon Oyunu "Construction Simulator 3"
Bus Simulator 18 gibi başarılı ve kaliteli oyunların yayıncısı Astragon Entertainment’in desteği ile bizlere ulaşan inşaat simülasyon oyunu Construction Simulator’ün üçüncü sürümü “Construction Simulator 3”, 2019 ilkbaharında mobil platformlara geliyor! Oyunun satış fiyatı henüz açıklanmamış olsa da oyundan paylaşılan tanıtım videoları ve oyunun yayıncısı Astragon Entertainment’in resmi Facebook sayfasında yapılan duyurular, oyunun ne kadar kapsamlı ve kaliteli olacağını gösteriyor. 

>> Bilgisayar ve Konsollar için Construction Simulator!

CS3 İndirme Bağlantısı ve Satış Fiyatı! 

>> Google Play’de Construction Simulator 3
>> Appstore’da Construction Simulator 3

Oyun, tahmin ettiğim gibi 25 TL’den satışa sunuldu ve hemen oyunu deneyimleyip görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim. İlk olarak söyleyeceğim şey; 25 TL biraz fazla. Çünkü bu oyun, önceki oyun ile neredeyse aynı..

Menüler değişmemiş, harita Amerika kıtasında olmasına rağmen Avrupa ülkelerini andırıyor ve ikinci oyunun haritası ile benzerlikleri var.

Görevler zaten aynı..

Oyunun benim açımdan tek güzel yanı, araç içi kamera özelliğinin gelmiş olması. Onun haricinde Construction Simulator 2 varken yeni oyuna şimdilik 25 TL verilmesini gereksiz buluyorum. Belki indirim alarak fiyatı 10 TL civarına inerse o zaman satın alınabilir.

Ama yinede siz bilirsiniz.

Oyunu satın almadan önce denemek isterseniz, oyuna ilgiyi canlandırmak için hem Apple hem Google platformunda birer Lite demo sürüm yayımlandı. Önce lite sürümü deneyebilir, sonrasında satın alıp almama kararını verebilirsiniz.

>> Google Play’de CS3 Lite
>> Apple Store’da CS3 Lite

Eğer bilgisayarda inşaat simülasyonu oynamak isterseniz, Steam’de yer alan ve Astragon Entertainment tarafından yayınlanan Construction Simulator 2015 oyununu, yine Astragon Entertainment tarafından yayınlanan port Construction Simulator 2 oyununu yada PlayWay S.a. tarafından yayınlanan Demolish & Build 2018 oyununu deneyimleyebilirsiniz.

GÜNCELLEME: SÖK ARAÇ TİPİ, DK. SIRA 1

Oyunun ilerleyen bölümlerinde yeni kontratlar aldığınızda göreceksiniz, bazı bölümlerde görevlendirme yaparken sök araç tipi, dk. sıra 1 yazan bir aracı alıp inşaat sahasına gitmeniz söyleniyor. Fakat bu araç hangi araçtır hiçbir bilgi verilmiyor?! Sorun muhtemelen Türkçe çeviriden kaynaklanıyor ve mecburen deneme yaparak o aracı bulmamız gerekiyor.

Peki bu araç hangi araç? Açıklıyorum!

Sök araç tipi araç; CASE 856C ve CAT 140M3 Motorlu Greyderlerden herhangi biri!

Araç bayisine gidiyorsunuz, bu araçlardan birini kiralayıp yada satın alıp, inşaat sahasında işaretli alana giriş yapıyorsunuz. Sonrasında internaktif menüden resimde görünen butona dokunarak toprağı işlemeye başlıyorsunuz. Hepsi bu.

İnşaat Simülasyon Oyunu "Construction Simulator 3"

Sorularınız olursa yorum formundan yazabilirsiniz.

>> İnşaat ve Sürüş Simülatörü Drive Simulator 2
>> Mobil Tır Simülasyon Oyunu “Truck Simulation 19”
>> “Bus Simulator 18” Alternatifi “Bus Driving 19”
>> Ücretsiz Otobüs Simülasyon Oyunu “Proton Bus Simulator”